Szybkie logowanie:  Rejestracja
Zobacz też:
Piłka Nożna na żywo « wróć do poprzedniej strony

Kibicuj z nami. Zaznaczaj mecze i odbieraj SMSy z wynikiem na żywo.

6000 SMS
(wysłanych)

1001 MECZE
(obserwowali użytkownicy)
Twój typ -

Szanse na zwycięstwo:

Czas
rozpoczęcia
Dzisiejsze mecze (2018-02-18)
<< Pokaż poprzednie
Hiszpania - LaLiga Santander
SMS
12:00
Real Sociedad
  -  
Levante
16:15
Atletico Madrid
  -  
Athletic Bilbao
18:30
Espanyol
  -  
Villarreal
Anglia - Championship
SMS
13:00
Norwich City
  -  
Ipswich Town
17:30
Leeds United
  -  
Bristol City
Niemcy - Bundesliga
SMS
15:30
Augsburg
  -  
VfB Stuttgart
18:00
Borussia Moenchengladbach
  -  
Borussia Dortmund
Włochy - Serie A
SMS
12:30
Torino
  -  
Juventus
15:00
Napoli
  -  
SPAL 2013
15:00
Bologna
  -  
Sassuolo
15:00
Benevento
  -  
Crotone
18:00
Atalanta
  -  
Fiorentina
Francja - Ligue 1
SMS
15:00
Nice
  -  
Nantes
17:00
Lille
  -  
Lyon
-
SMS
00:30
koniec
Universidad de Concepcion
0 - 0
Curico Unido
02:00
koniec
Coban Imperial
3 - 1
CSD Municipal
03:00
koniec
Deportivo Marquense
1 - 1
Guastatoya
19:00
Toluca
  -  
Santos
19:00
FC Porto
  -  
Rio Ave
20:00
Royal Excel Mouscron
  -  
Waasland-Beveren
20:30
Municipal Perez Zeledon
  -  
Limon
20:30
C.S. Cartagines
  -  
Deportiva Carmelita
20:45
Real Betis
  -  
Real Madrid
20:45
AC Milan
  -  
Sampdoria
21:00
Sao Paulo
  -  
Santos FC
21:00
Marseille
  -  
Bordeaux
21:15
Vitoria de Guimaraes
  -  
Braga
22:00
Guadalupe FC
  -  
Santos de Guapiles
22:00
Aucas
  -  
Delfin
22:00
O'Higgins
  -  
Huachipato
23:00
Platense FC
  -  
CD Real Sociedad
23:00
Deportivo Saprissa
  -  
AD Municipal Liberia
23:30
Sao Bento
  -  
Botafogo SP
23:30
Ponte Preta
  -  
Palmeiras
Anglia - Liga 1
SMS
16:00
Blackpool
  -  
Peterborough United
Anglia - FA Cup
SMS
17:00
Rochdale
  -  
Tottenham Hotspur
Argentyna - Primera Division
SMS
01:30
koniec
Rosario Central
5 - 0
Olimpo
21:00
San Martin San Juan
  -  
Talleres
21:00
Arsenal Sarandi
  -  
Huracan
23:15
River Plate
  -  
Godoy Cruz
Argentyna - Primera B Nacional
SMS
21:00
Guillermo Brown
  -  
Quilmes
21:00
Brown de Adrogue
  -  
Boca Unidos
22:00
San Martin de Tucuman
  -  
Sportivo Estudiantes
23:00
Ferro Carril Oeste
  -  
Atletico Rafaela
Argentyna - Primera B Metropolitana
SMS
21:00
Deportivo Espanol
  -  
Almirante Brown
Argentyna - Federal A:: relegation: zone D
SMS
21:00
Sportivo Patria
  -  
Guarani Antonio Franco
21:00
Juventud Antoniana
  -  
Deportivo Mandiyu
21:30
Deportivo San Jorge Tucuman
  -  
Altos Hornos Zapla
Argentyna - Federal A:: relegation: zone C
SMS
22:00
CD Libertad
  -  
Defensores de Pronunciamiento
23:30
Atletico Parana
  -  
Douglas Haig
Argentyna - Federal A:: relegation: zone B
SMS
21:00
Union Aconquija
  -  
Huracan Las Heras
21:30
Gutierrez SC
  -  
Deportivo Maipu
22:00
San Lorenzo de Alem
  -  
Union Villa Krause
Argentyna - Federal A:: promotion: zone B
SMS
21:00
Central Cordoba de Santiago
  -  
Union de Sunchales
22:30
CA Chaco For Ever
  -  
Crucero del Norte
23:15
Sportivo Belgrano
  -  
Sarmiento de Resistencia
Austria - Bundesliga
SMS
16:30
Salzburg
  -  
SKN St. Poelten
Belgia - First Division A
SMS
14:30
Gent
  -  
KV Mechelen
18:00
Sporting Charleroi
  -  
Standard Liege
Bolivia - Primera Division:: apertura
SMS
20:00
Royal Pari
  -  
Nacional Potosi
20:00
Jorge Wilstermann
  -  
Oriente Petrolero
22:15
The Strongest
  -  
Bolivar
Brazylia - Paulista A1
SMS
14:00
Mirassol
  -  
Ituano FC
Chile - Primera División
SMS
16:00
Deportes Iquique
  -  
Union La Calera
Colombia - Primera A:: apertura
SMS
00:00
koniec
Independiente Medellin
2 - 1
Deportivo Cali
00:00
koniec
Chico FC
1 - 2
Rionegro Aguilas
02:00
koniec
Alianza Petrolera
2 - 1
Santa Fe
20:00
Envigado
  -  
Once Caldas
22:00
Bucaramanga
  -  
Leones
23:15
America de Cali
  -  
Patriotas
Costa Rica - Primera División:: clausura
SMS
03:00
koniec
Club Sport Herediano
1 - 1
Universidad de Costa Rica
Dania - Superliga
SMS
12:00
FC Helsingoer
  -  
AC Horsens
14:00
Randers FC
  -  
Hobro
16:00
FC Midtjylland
  -  
FC Koebenhavn
18:00
AaB
  -  
Broendby IF
Ecuador - Serie A:: apertura
SMS
18:00
Deportivo Cuenca
  -  
LDU de Quito
Egypt - Premier League
SMS
18:30
ENPPI
  -  
Ismaily SC
El Salvador - Primera Division:: clausura
SMS
01:30
koniec
CD Chalatenango
1 - 1
Alianza FC
22:00
CD FAS
  -  
Isidro Metapan
22:00
CD Audaz
  -  
CD Sonsonate
22:00
CD Aguila
  -  
Firpo
23:00
Santa Tecla FC
  -  
CD Dragon
Greece - Super League
SMS
14:00
Platanias
  -  
PAS Giannina
16:15
Levadiakos
  -  
Panetolikos
16:15
AEK Athens
  -  
Xanthi
18:30
Olympiacos
  -  
Panionios
Guatemala - Liga Nacional:: clausura
SMS
18:00
Sanarate
  -  
Club Xelaju
18:00
CD Suchitepequez
  -  
Antigua Guatemala
Holandia - Eredivisie
SMS
12:30
Roda JC Kerkrade
  -  
FC Utrecht
14:30
Feyenoord
  -  
Heracles
14:30
FC Twente
  -  
Sparta Rotterdam
16:45
PEC Zwolle
  -  
Ajax
Honduras - Liga Nacional:: clausura
SMS
01:00
koniec
Lobos UPNFM
0 - 2
CD Olimpia
02:00
koniec
Real Espana
1 - 0
Juticalpa
02:00
koniec
CD Motagua
1 - 0
CD Vida
India - I-League
SMS
09:30
11'
Neroca FC
0 - 0
Mohun Bagan
Luxembourg - National Division
SMS
15:30
FC Victoria Rosport
  -  
US Hostert
16:00
US Mondorf les Bains
  -  
Una Strassen
16:00
RM Hamm Benfica
  -  
Racing FC Union Luxembourg
16:00
FC Differdange 03
  -  
Union Esch FC
16:00
F91 Dudelange
  -  
Union Titus Petange
16:00
AS Jeunesse Esch
  -  
CS Fola Esch
Meksyk - Liga MX:: clausura
SMS
00:00
koniec
Cruz Azul
1 - 1
Puebla
02:00
koniec
Tigres
2 - 0
Atlas
02:06
koniec
Leon
1 - 1
Queretaro FC
03:30
koniec
Tijuana
4 - 1
Pumas
04:00
koniec
Necaxa
3 - 0
Monterrey
04:06
koniec
CD Guadalajara
1 - 1
Pachuca
Międzynarodowe - Club Friendlies
SMS
12:00
FC Ufa
  -  
Ventspils
15:00
FK Akhmat
  -  
Irtysh Pavlodar
15:00
Dinamo Moscow
  -  
Dinamo Minsk
16:00
Tromsoe
  -  
FC Rostov
16:00
Rubin Kazan
  -  
Vaalerenga
16:00
Amkar
  -  
Dinamo Batumi
16:30
Molde
  -  
FC Krasnodar
Nigeria - Professional Football League
SMS
16:00
Rivers United FC
  -  
Niger Tornadoes
16:00
Nasarawa United
  -  
Kwara United
16:00
Katsina United
  -  
Ifeanyi Ubah United
16:00
Kano Pillars
  -  
Enyimba
16:00
Heartland Owerri
  -  
Wikki Tourist
16:00
El Kanemi Warriors
  -  
Go Round
16:00
Abia Warriors
  -  
Yobe Desert Stars
Oceania - Champions League:: group B
SMS
00:00
koniec
Solomon Warriors FC
2 - 1
Dragon
00:00
koniec
AS Lossi
2 - 2
Erakor Golden Star
Paraguay - Division Profesional:: apertura
SMS
23:00
Luqueno
  -  
Olimpia
Peru - Primera División:: Torneo de Verano: group B
SMS
02:00
koniec
Sport Boys
1 - 0
Union Comercio
19:30
Deportivo Municipal
  -  
Academia Cantolao
Peru - Primera División:: Torneo de Verano: group A
SMS
22:00
Alianza Lima
  -  
Sporting Cristal
Portugalia - Primeira Liga
SMS
17:00
Vitoria de Setubal
  -  
Pacos de Ferreira
17:00
Moreirense
  -  
Chaves
Szkocja - Premiership
SMS
15:15
Hamilton Academical
  -  
Rangers
16:00
Celtic
  -  
St.Johnstone
Szkocja - Challenge Cup
SMS
18:15
Inverness CT
  -  
Crusaders
Szwajcaria - Super League
SMS
16:00
Young Boys
  -  
Thun
16:00
Sion
  -  
Lausanne
16:00
FC Zuerich
  -  
Luzern
Szwecja - Cup:: group 3
SMS
15:00
Joenkoepings Soedra
  -  
IK Frej Taeby
Szwecja - Cup:: group 1
SMS
17:00
Malmoe FF
  -  
Dalkurd FF
17:00
Brommapojkarna
  -  
Gefle
Turcja - Super Lig
SMS
11:30
Karabukspor
  -  
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
11:30
Bursaspor
  -  
Yeni Malatyaspor
14:00
Trabzonspor
  -  
Istanbul Basaksehir
17:00
Kasimpasa
  -  
Galatasaray
Urugwaj - Primera División:: apertura
SMS
21:00
River Plate
  -  
Atenas
21:00
Racing
  -  
Danubio
21:00
Defensor Sporting
  -  
Club Atletico Torque
23:30
Nacional
  -  
Fenix
Venezuela - Primera División:: apertura
SMS
00:00
koniec
Academia Puerto Cabello
2 - 1
Estudiantes Merida
20:45
Deportivo La Guaira
  -  
Metropolitanos FC
22:00
Atletico Venezuela
  -  
Estudiantes de Caracas
Włochy - Serie C:: group C
SMS
14:30
Trapani
  -  
Paganese
14:30
Matera
  -  
Siracusa Calcio
14:30
Akragas
  -  
Catanzaro
16:30
Virtus Francavilla
  -  
Casertana
16:30
Sicula Leonzio
  -  
Lecce
16:30
Rende
  -  
Racing Fondi
16:30
Monopoli
  -  
Catania
16:30
Juve Stabia
  -  
Bisceglie
Włochy - Serie C:: group A
SMS
14:30
US Gavorrano
  -  
Piacenza
14:30
Pro Piacenza
  -  
Viterbese
14:30
Pistoiese
  -  
Olbia
14:30
Giana Erminio
  -  
Robur Siena
14:30
Arzachena
  -  
Pisa
16:30
Lucchese
  -  
Cuneo
18:30
Pontedera
  -  
Arezzo
18:30
Carrarese
  -  
Prato
18:30
Alessandria
  -  
Monza
Włochy - Serie B
SMS
15:00
Frosinone
  -  
Ascoli Picchio FC 1898
17:30
Brescia
  -  
Ternana


Czas generowania strony 1.03s, czas generowania SQL: 0.61s