Szybkie logowanie:  Rejestracja
Zobacz też:
Piłka Nożna na żywo « wróć do poprzedniej strony

Kibicuj z nami. Zaznaczaj mecze i odbieraj SMSy z wynikiem na żywo.

6000 SMS
(wysłanych)

1001 MECZE
(obserwowali użytkownicy)
Twój typ -

Szanse na zwycięstwo:

Czas
rozpoczęcia
Dzisiejsze mecze (2017-10-21)
<< Pokaż poprzednie
Hiszpania - LaLiga Santander
SMS
13:00
Levante
  -  
Getafe
16:15
Real Betis
  -  
Alaves
18:30
Valencia
  -  
Sevilla
Polska - Ekstraklasa
SMS
15:30
Sandecja Nowy Sacz
  -  
Cracovia
18:00
Pogoń Szczecin
  -  
Termalica Nieciecza
Polska - 1st Liga
SMS
12:30
Rakow Czestochowa
  -  
GKS Tychy 71
15:00
Odra Opole
  -  
Podbeskidzie
17:00
Wigry Suwalki
  -  
Bytovia Bytow
17:00
Chojniczanka Chojnice
  -  
Pogon Siedlce
18:00
Stal Mielec
  -  
Chrobry Glogow
18:00
Miedz Legnica
  -  
Górnik Leczna
Polska - 2nd Liga
SMS
13:00
Blekitni Stargard
  -  
ROW Rybnik 1964
14:00
Stal Stalowa Wola
  -  
KS Legionovia Legionowo
14:00
GKS Jastrzebie
  -  
Rozwoj Katowice
15:00
Warta Poznan
  -  
Wisla Pulawy
15:00
Olimpia Elblag
  -  
Radomiak Radom
15:00
Lodzki KS
  -  
Garbarnia
15:00
Gryf Wejherowo
  -  
Gwardia Koszalin
Anglia - Premier League
SMS
13:30
Chelsea
  -  
Watford
16:00
Swansea City
  -  
Leicester City
16:00
Stoke City
  -  
AFC Bournemouth
16:00
Newcastle United
  -  
Crystal Palace
16:00
Manchester City
  -  
Burnley
16:00
Huddersfield Town
  -  
Manchester United
18:30
Southampton
  -  
West Bromwich Albion
Anglia - Championship
SMS
16:00
Wolverhampton Wanderers
  -  
Preston North End
16:00
Sheffield United
  -  
Reading
16:00
Nottingham Forest
  -  
Burton Albion
16:00
Middlesbrough
  -  
Cardiff City
16:00
Derby County
  -  
Sheffield Wednesday
16:00
Bristol City
  -  
Leeds United
16:00
Brentford
  -  
Sunderland
16:00
Bolton Wanderers
  -  
Queens Park Rangers
16:00
Barnsley
  -  
Hull City
16:00
Aston Villa
  -  
Fulham
18:30
Millwall
  -  
Birmingham City
Niemcy - Bundesliga
SMS
15:30
RasenBallsport Leipzig
  -  
VfB Stuttgart
15:30
Eintracht Frankfurt
  -  
Borussia Dortmund
15:30
Borussia Moenchengladbach
  -  
Bayer Leverkusen
15:30
Augsburg
  -  
Hannover 96
18:30
Hamburger SV
  -  
Bayern Monachium
Włochy - Serie A
SMS
18:00
Sampdoria
  -  
Crotone
Francja - Ligue 1
SMS
17:00
Monaco
  -  
Caen
-
SMS
00:00
koniec
Huracan Las Heras
1 - 1
Gutierrez SC
02:30
koniec
Juventud Unida Universitario
1 - 1
Gimnasia Mendoza
19:00
Zrinjski Mostar
  -  
FK Sarajevo
19:00
Hajduk Split
  -  
Dinamo Zagreb
19:00
Ethnikos Achnas
  -  
Anorthosis
19:00
AEK Larnaca
  -  
APOEL Nicosia
19:15
Lokomotiv Plovdiv
  -  
Cherno More Varna
19:15
Vitoria de Setubal
  -  
Maritimo
19:30
Maccabi Haifa
  -  
Beitar Jerusalem
19:30
Lamia
  -  
Panathinaikos
19:45
FC Viitorul Constanta
  -  
CFR Cluj
19:45
VVV-Venlo
  -  
ADO Den Haag
19:45
Excelsior
  -  
Sparta Rotterdam
20:00
Sporting Cristal
  -  
Sport Rosario
20:00
St.Truiden
  -  
Oostende
20:00
Eupen
  -  
KV Mechelen
20:00
Rennes
  -  
Lille
20:00
Nantes
  -  
Guingamp
20:00
Metz
  -  
Dijon
20:00
Angers
  -  
Toulouse
20:00
Amiens
  -  
Bordeaux
20:00
Lorca FC
  -  
Tenerife
20:15
Mamelodi Sundowns FC
  -  
AmaZulu FC
20:15
Free State Stars
  -  
Platinum Stars
20:15
Ajax Cape Town
  -  
Bloemfontein Celtic
20:15
Sport Huancayo
  -  
Deportivo Municipal
20:20
Maribor
  -  
Ankaran Hrvatini
20:30
Huachipato
  -  
Universidad Catolica
20:30
Lechia Gdańsk
  -  
Lech Poznań
20:30
Roeselare
  -  
Westerlo
20:30
Kortrijk
  -  
Gent
20:30
Sevilla Atletico
  -  
Zaragoza
20:30
Matera
  -  
Lecce
20:30
Catania
  -  
Sicula Leonzio
20:45
FC Twente
  -  
Roda JC Kerkrade
20:45
Barcelona
  -  
Malaga
20:45
Napoli
  -  
Inter
21:30
FC Porto
  -  
Pacos de Ferreira
22:00
Real Garcilaso
  -  
Universitario de Deportes
22:00
FBC Melgar
  -  
Academia Cantolao
23:00
Audax Italiano
  -  
Colo Colo
Afryka - Champions League:: play-off
SMS
21:00
Wydad Casablanca
  -  
USM Alger
Algeria - Ligue 1
SMS
16:00
DRB Tadjenanet
  -  
NA Hussein Dey
17:00
US Biskra
  -  
MC Oran
17:00
Olympique de Medea
  -  
JS Saoura
17:00
CR Belouizdad
  -  
CS Constantine
18:00
USM Bel Abbes
  -  
Paradou AC
18:45
MC Alger
  -  
JS Kabylie
Anglia - National League South
SMS
16:00
Whitehawk
  -  
Hampton & Richmond
16:00
Wealdstone
  -  
Truro City
16:00
St.Albans
  -  
Hungerford Town
16:00
Hemel Hempstead
  -  
Oxford City
16:00
Havant and Waterlooville
  -  
Poole Town FC
16:00
Gloucester City
  -  
Welling United
16:00
Eastbourne Borough
  -  
East Thurrock United
16:00
Concord Rangers
  -  
Weston Super Mare
16:00
Chelmsford
  -  
Dartford
16:00
Bognor Regis Town
  -  
Chippenham Town
16:00
Bath City
  -  
Braintree Town
Anglia - National League North
SMS
16:00
Tamworth
  -  
Alfreton Town
16:00
Southport
  -  
Gainsborough
16:00
Salford City
  -  
York City
16:00
Nuneaton Town
  -  
Stockport
16:00
North Ferriby United
  -  
Telford
16:00
Kidderminster Harriers
  -  
Spennymoor Town FC
16:00
Harrogate
  -  
Leamington
16:00
Darlington
  -  
Bradford PA
16:00
Curzon
  -  
Boston United
16:00
Chorley
  -  
FC United of Manchester
16:00
Brackley Town
  -  
Blyth Spartans
Anglia - National League
SMS
16:00
Leyton Orient
  -  
Macclesfield Town
16:00
Hartlepool United
  -  
Sutton United
16:00
Guiseley
  -  
Solihull Moors
16:00
FC Halifax Town
  -  
Torquay United
16:00
Ebbsfleet United
  -  
Barrow
16:00
Eastleigh
  -  
Gateshead FC
16:00
Dover
  -  
Maidenhead United
16:00
Dagenham & Redbridge
  -  
Wrexham
16:00
Chester FC
  -  
Boreham Wood
16:00
Bromley
  -  
Woking
16:00
Aldershot Town
  -  
Tranmere Rovers
16:00
AFC Fylde
  -  
Maidstone
Anglia - Liga 1
SMS
16:00
Southend United
  -  
Bury
16:00
Shrewsbury Town
  -  
Fleetwood Town
16:00
Scunthorpe United
  -  
Peterborough United
16:00
Rochdale
  -  
Bristol Rovers
16:00
Oxford United
  -  
Rotherham United
16:00
Milton Keynes Dons
  -  
Oldham Athletic
16:00
Gillingham
  -  
Northampton Town
16:00
Doncaster Rovers
  -  
Walsall
16:00
Bradford City
  -  
Charlton Athletic
16:00
Blackpool
  -  
Wigan Athletic
16:00
Blackburn Rovers
  -  
Portsmouth
16:00
AFC Wimbledon
  -  
Plymouth Argyle
Anglia - League 2
SMS
16:00
Swindon Town
  -  
Wycombe Wanderers
16:00
Stevenage
  -  
Forest Green Rovers
16:00
Newport County
  -  
Mansfield Town
16:00
Morecambe
  -  
Grimsby Town
16:00
Exeter City
  -  
Port Vale
16:00
Crewe Alexandra
  -  
Accrington Stanley
16:00
Crawley Town
  -  
Luton Town
16:00
Coventry City
  -  
Colchester United
16:00
Cheltenham Town
  -  
Lincoln City
16:00
Carlisle United
  -  
Notts County
16:00
Cambridge United
  -  
Chesterfield
16:00
Barnet
  -  
Yeovil Town
Australia - Hyundai A-League
SMS
08:35
74'
Melbourne City FC
1 - 0
Wellington Phoenix
10:50
Sydney FC
  -  
Western Sydney Wanderers FC
Austria - Bundesliga
SMS
16:00
Sturm Graz
  -  
Mattersburg
18:30
SKN St. Poelten
  -  
LASK
18:30
Altach
  -  
Wolfsberger AC
Azerbaijan - Premier League
SMS
13:00
FC Kapaz
  -  
FK Neftchi
15:00
Sumqayit
  -  
Zira
Belarus - Premier
SMS
13:00
Naftan Novopolotsk
  -  
Dinamo Brest
14:10
Neman Grodno
  -  
Gomel
Belgia - First Division B:: 1st stage
SMS
17:00
Lierse
  -  
Cercle Brugge
Belgia - First Division A
SMS
18:00
Lokeren
  -  
Sporting Charleroi
Bośnia i Harcegowina - Premijer Liga
SMS
15:00
Vitez
  -  
FK Mladost Doboj Kakanj
15:00
FK Krupa
  -  
Radnik Bijeljina
15:00
Celik Zenica
  -  
Borac Banja Luka
17:00
Sloboda Tuzla
  -  
Siroki Brijeg
Brazylia - Serie B
SMS
00:30
koniec
CRB
1 - 1
Boa Esporte Clube
00:30
koniec
Nautico
1 - 2
ABC
01:30
koniec
Ceara
2 - 2
Figueirense
20:30
Criciuma
  -  
Internacional
21:30
Vila Nova
  -  
Oeste FC
21:30
Londrina EC
  -  
Paysandu
21:30
Brasil de Pelotas
  -  
Santa Cruz
23:00
America MG
  -  
Parana Clube
Brazylia - Serie A
SMS
21:00
Vasco da Gama
  -  
Coritiba
Bulgaria - First Professional League:: 1. stage
SMS
15:00
Levski Sofia
  -  
PFC CSKA-Sofia
Chile - Primera División:: Transición
SMS
17:00
Deportes Iquique
  -  
Deportes Temuco
Chiny - Super League
SMS
09:30
41'
Yanbian
0 - 1
Henan Jianye
13:35
Tianjin Quanjian
  -  
Hebei CFFC
Chorwacja - 1 Liga
SMS
15:00
Cibalia
  -  
Slaven
Colombia - Primera A:: clausura
SMS
22:15
Envigado
  -  
Atletico Huila
Cypr - 1 Liga
SMS
17:00
Omonia Nicosia
  -  
AEL Limassol
17:00
Alki Oroklinis
  -  
Doxa Katokopia
18:00
Pafos FC
  -  
Nea Salamis
Czarnogóra - Telekom 1st CFL
SMS
12:30
FK Iskra
  -  
Sutjeska
13:30
Zeta
  -  
Kom
13:30
Petrovac
  -  
Rudar Pljevlja
13:30
Grbalj Radanovici
  -  
Decic Tuzi
Czechy - 2-ga Liga
SMS
10:15
Trinec
  -  
Pardubice
10:15
Olympia Prague
  -  
Vitkovice
15:30
Pribram
  -  
Usti nad Labem
16:00
Hradec Kralove
  -  
Sokolov
16:15
SK Dynamo Ceske Budejovice
  -  
Opava
Czechy - 1 Liga
SMS
17:00
Teplice
  -  
Karvina
18:15
Jablonec
  -  
Sparta Prague
Dania - Superliga
SMS
15:30
Silkeborg
  -  
SoenderjyskE
Dania - 2nd Division:: group 3
SMS
15:00
Jammerbugt FC
  -  
Odder IGF
15:00
FC Sydvest 05
  -  
IF Lyseng
15:00
Aarhus Fremad
  -  
VSK Aarhus
Dania - 2nd Division:: group 2
SMS
14:00
Marienlyst
  -  
Avarta
14:00
Greve
  -  
Middelfart G og BK
15:00
Naesby
  -  
HIK
15:00
Kolding IF
  -  
Dalum
Dania - 2nd Division:: group 1
SMS
13:00
B 93
  -  
Frem
15:00
Skovshoved
  -  
Naestved
El Salvador - Primera Division:: apertura
SMS
23:00
Pasaquina
  -  
CD Sonsonate
23:00
CD Dragon
  -  
Municipal Limeno
Estonia - Premium liiga
SMS
12:00
Nomme JK Kalju
  -  
Paide Linnameeskond
12:00
JK Sillamae Kalev
  -  
FCI Tallinn
15:00
Levadia Tallinn
  -  
Tulevik Viljandi
18:00
Tammeka
  -  
Parnu JK Vaprus
Finland - Ykkonen
SMS
14:00
KPV
  -  
OPS
14:00
IF Gnistan
  -  
FF Jaro
14:00
Honka
  -  
TPS
14:00
GrIFK Grankulla
  -  
Haka
14:00
AC Oulu
  -  
EIF
Francja - Ligue 2
SMS
15:00
Lens
  -  
Reims
Greece - Super League
SMS
15:00
Levadiakos
  -  
PAS Giannina
17:15
AOK Kerkyra
  -  
Panetolikos
Guatemala - Liga Nacional:: apertura
SMS
04:00
koniec
Deportivo Petapa
3 - 0
Siquinala
Hiszpania - Segunda B:: group IV
SMS
17:30
UCAM Murcia
  -  
Ecija
18:00
Cordoba B
  -  
Betis Deportivo Balompie
Hiszpania - Segunda B:: group III
SMS
18:00
Elche
  -  
Alcoyano
Hiszpania - Segunda B:: group II
SMS
16:00
Real Union
  -  
Osasuna B
17:00
Pena Sport
  -  
CD Vitoria
17:30
Mirandes
  -  
Burgos CF
18:00
Arenas Getxo
  -  
CD Lealtad
Hiszpania - Segunda B:: group I
SMS
16:30
Rapido de Bouzas
  -  
Fuenlabrada
18:00
Guijuelo
  -  
Ponferradina
Hiszpania - LaLiga 1|2|3
SMS
16:00
Huesca
  -  
Cadiz
18:00
Numancia
  -  
Granada
Holandia - Eredivisie
SMS
18:30
NAC Breda
  -  
PEC Zwolle
Honduras - Liga Nacional:: apertura
SMS
23:30
CD Marathon
  -  
CD Motagua
Iran - Hazfi Cup
SMS
15:15
Persepolis
  -  
Naft Tehran
Irlandia - Airtricity League
SMS
20:45
Sligo Rovers
  -  
Derry City
Israel - Ligat HaAl
SMS
15:00
Bnei Yehuda Tel Aviv
  -  
FC Ashdod
17:00
Hapoel Ironi Akko
  -  
Hapoel Raanana
17:15
Maccabi Netanya
  -  
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Japonia - J. League 2
SMS
07:00
koniec
Renofa Yamaguchi
1 - 0
Mito Hollyhock
07:00
koniec
Matsumoto Yamaga
0 - 2
Oita Trinita
09:00
52'
Shonan Bellmare
1 - 0
Ehime FC
09:00
50'
FC Gifu
0 - 0
Tokyo Verdy
12:00
V-Varen Nagasaki
  -  
Nagoya Grampus Eight
Japonia - J. League
SMS
07:00
koniec
Vissel Kobe
1 - 2
Sagan Tosu
07:00
koniec
Vegalta Sendai
0 - 0
Shimizu S-Pulse
07:00
koniec
Sanfrecce Hiroshima
0 - 3
Kawasaki Frontale
07:00
koniec
Omiya Ardija
1 - 1
Kashiwa Reysol
07:00
koniec
Cerezo Osaka
2 - 0
Ventforet Kofu
08:00
koniec
Jubilo Iwata
2 - 2
Albirex Niigata
09:00
52'
FC Tokyo
0 - 1
Consadole Sapporo
12:00
Yokohama F.Marinos
  -  
Kashima Antlers
Kazakhstan - Premier League
SMS
11:00
Kairat Almaty
  -  
Akzhaiyk Uralsk
11:00
Irtysh Pavlodar
  -  
Aktobe
12:00
Taraz
  -  
Shakhter Karagandy
Kenya - Premier League
SMS
14:00
Ulinzi Stars
  -  
Gor Mahia
14:00
Nzoia Sugar FC
  -  
Tusker FC
14:00
Postp. Limited coverage'
Muhoroni Youth FC
  -  
AFC Leopards
Mexico - Liga MX:: apertura
SMS
02:00
koniec
Monarcas Morelia
0 - 0
Leon
04:00
koniec
Atlas
1 - 0
Tijuana
Moldova - National Division
SMS
14:00
CS Petrocub
  -  
FC Milsami Orhei
Morocco - Botola Pro
SMS
16:00
Chabab Rif Al Hoceima
  -  
Rapide Club Oued Zem
Niemcy - Regionalliga West
SMS
14:00
Viktoria Koeln 1904
  -  
FC Wegberg-Beeck
14:00
TuS Erndtebrueck
  -  
FC Koeln II
14:00
SV Roedinghausen
  -  
Wattenscheid
14:00
Borussia Dortmund II
  -  
Wuppertal
Niemcy - Regionalliga Südwest
SMS
13:00
FSV Frankfurt
  -  
Hessen Kassel
14:00
Stuttgarter Kickers
  -  
SV Roechling
14:00
Saarbruecken
  -  
VfB Stuttgart II
14:00
Mainz 05 II
  -  
Elversberg
14:00
Koblenz
  -  
Hoffenheim II
14:00
FCA Walldorf
  -  
TSV Steinbach
14:00
Eintracht Stadtallendorf
  -  
TSV Schott Mainz
Niemcy - Regionalliga Nordost
SMS
13:30
Hertha Berlin II
  -  
ZFC Meuselwitz
13:30
Berliner AK 07
  -  
Germania Halberstadt
Niemcy - Regionalliga Nord
SMS
14:00
Luebeck
  -  
FC Germania Egestorf-Langreder
15:00
Eutin 08
  -  
BSV Rehden
16:00
SSV Jeddeloh
  -  
SC Weiche Flensburg
Niemcy - Regionalliga Bayern
SMS
14:00
SV Seligenporten
  -  
FC Pipinsried
14:00
Nuernberg II
  -  
Burghausen
14:00
Ingolstadt II
  -  
VfB Eichstаеtt
14:00
Greuther Fuerth II
  -  
FC Unterfoehring
14:00
1860 Rosenheim
  -  
SpVgg Bayreuth
Niemcy - 3rd Liga
SMS
14:00
Wuerzburger Kickers
  -  
Wehen
14:00
Werder Bremen II
  -  
Sportfreunde Lotte
14:00
RW Erfurt
  -  
Hallescher FC
14:00
Preußen Muenster
  -  
Karlsruher SC
14:00
Paderborn
  -  
Aalen
14:00
Meppen
  -  
Fortuna Koeln
14:00
Magdeburg
  -  
Unterhaching
Niemcy - 2nd Bundesliga
SMS
13:00
Union Berlin
  -  
Greuther Fuerth
13:00
Holstein Kiel
  -  
Arminia Bielefeld
13:00
Eintracht Braunschweig
  -  
Bochum
Northern Ireland - Premiership
SMS
16:00
Glenavon
  -  
Ballymena United
16:00
Cliftonville
  -  
Coleraine
16:00
Ballinamallard United
  -  
Carrick Rangers
18:30
Dungannon Swifts
  -  
Glentoran
Norwegia - OBOS-ligaen
SMS
15:00
Arendal Fotball
  -  
Start
Norwegia - Eliteserien
SMS
18:00
Aalesund
  -  
Kristiansund BK
Paraguay - Division Profesional:: clausura
SMS
23:00
Libertad
  -  
Cerro Porteno
Peru - Primera División:: clausura
SMS
17:45
Universidad San Martin
  -  
Alianza Atletico
Portugalia - Segunda Liga
SMS
12:15
Penafiel
  -  
Sporting CP B
17:00
Oliveirense
  -  
Real SC
17:00
Nacional
  -  
Cova da Piedade
17:00
Leixoes
  -  
Academica
17:00
Famalicao
  -  
Academico Viseu
17:00
Braga B
  -  
Sporting Covilha
Portugalia - Primeira Liga
SMS
17:00
Feirense
  -  
Rio Ave
Republic of Korea - K-League Classic
SMS
08:00
koniec
Jeonnam Dragons
1 - 3
Pohang Steelers
08:00
koniec
FC Seoul
2 - 2
Suwon Bluewings
08:00
koniec
Daegu FC
0 - 0
Incheon United
Republic of Korea - K-League Challenge
SMS
08:00
koniec
Bucheon FC 1995
0 - 1
Suwon City
08:00
koniec
Asan Mugunghwa
2 - 3
Gyeongnam FC
08:00
koniec
Ansan Greeners
1 - 1
Seoul E-Land FC
Rosja - Premier League
SMS
10:30
SKA-Khabarovsk
  -  
FC Ufa
13:00
Tosno
  -  
FC Rostov
15:30
Rubin Kazan
  -  
Dinamo Moscow
18:00
Spartak Moscow
  -  
Amkar
Rosja - 2nd Division:: west
SMS
12:00
Znamya
  -  
Veles Moscow
13:00
Pskov 747
  -  
Tekstilshchik
13:00
Kolomna
  -  
Dinamo St Petersburg II
14:00
Chertanovo Moscow
  -  
CRFSO Smolensk
16:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
  -  
Luki-Energiya
Rosja - 2nd Division:: Ural/Povolzhye
SMS
12:00
FC Chelyabinsk
  -  
Ural II
13:00
Zenit Izhevsk
  -  
KamAZ
13:00
Neftekhimik
  -  
NoSta
13:00
Krylya Sovetov Samara II
  -  
Anzhi-Junior Zelenodolsk
16:00
Volga Ulyanovsk
  -  
Syzran-2003
Rosja - 2nd Division:: south
SMS
13:00
Biolog Novokubansk
  -  
Dinamo Stavropol
13:30
SKA Rostov
  -  
Afips Afipsky
13:30
Legion Dynamo
  -  
Kuban Krasnodar II
13:30
Angusht Nazran
  -  
Armavir FC
14:00
Spartak Vladikavkaz
  -  
Akademia Rostov
14:00
FC Krasnodar II
  -  
Anzhi Makhachkala II
15:00
Druzhba
  -  
Mashuk-KMV
16:00
Chayka
  -  
Chernomorets Novorossiysk
Rosja - 2nd Division:: center
SMS
13:00
Sokol Saratov
  -  
FC Ryazan
13:00
Kaluga
  -  
Ararat Moscow
14:00
Saturn Ramenskoye
  -  
Zorky Krasnogorsk
14:00
Energomash Belgorod
  -  
Dinamo Briansk
Rosja - 1st Division
SMS
07:00
koniec
Luch Energiya Vladivostok
1 - 2
Olimpiec Nizhny
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
  -  
Shinnik Yaroslavl
12:30
FC Tambov
  -  
Sibir Novosibirsk
13:00
FC Rotor Volgograd
  -  
Tom Tomsk
13:00
FC Orenburg
  -  
Avangard Kursk
15:00
Baltika
  -  
Dinamo St Petersburg
16:00
Kuban Krasnodar
  -  
Krylya Sovetov Samara
16:00
Fakel
  -  
Khimki
18:00
Zenit St. Petersburg II
  -  
FC Volgar
Rumunia - Liga I
SMS
17:00
Juventus Bucuresti
  -  
Sepsi OSK
Saudi Arabia - Premier League
SMS
18:55
Al Hilal
  -  
Al Batin
18:55
Al Ahli
  -  
Al Ittihad
Serbia - Super Liga
SMS
15:00
Macva Sabac
  -  
Borac Cacak
15:00
FK Spartak Subotica
  -  
Cukaricki
17:00
Vozdovac
  -  
Rad Beograd
17:00
Napredak
  -  
FK Zemun
17:00
Javor
  -  
FK Radnik Surdulica
Singapore - S.League
SMS
13:30
Young Lions
  -  
Geylang International FC
14:15
Brunei DPMM
  -  
Warriors FC
Slovenia - 1st SNL
SMS
13:00
NK Celje
  -  
Aluminij
15:00
Gorica
  -  
Domzale
Słowacja - Fortuna League
SMS
15:00
DAC 1904 Dunajska Streda
  -  
Trencin
17:00
Zlate Moravce
  -  
Slovan Bratislava
17:00
Zemplin Michalovce
  -  
Nitra
17:00
Spartak Trnava
  -  
Zeleziarne Podbrezova
17:00
FK Senica
  -  
Ruzomberok
South Africa - Premier League
SMS
15:30
Lamontville Golden Arrows
  -  
Polokwane City
15:30
Kaizer Chiefs
  -  
Orlando Pirates
Szkocja - Premiership
SMS
16:00
Ross County
  -  
Hamilton Academical
16:00
Partick Thistle
  -  
Dundee FC
16:00
Hearts
  -  
St.Johnstone
Szkocja - Liga 1
SMS
16:00
Stranraer
  -  
Raith Rovers
16:00
Forfar Athletic
  -  
Ayr United
16:00
Arbroath
  -  
Airdrieonians
16:00
Alloa Athletic
  -  
East Fife
16:00
Albion Rovers
  -  
Queen's Park
Szkocja - League Cup
SMS
13:15
Hibernian
  -  
Celtic
Szkocja - League 2
SMS
16:00
Elgin City
  -  
Stenhousemuir
16:00
Edinburgh City
  -  
Annan Athletic
16:00
Cowdenbeath
  -  
Stirling Albion
16:00
Clyde
  -  
Peterhead
16:00
Berwick Rangers
  -  
Montrose
Szkocja - Championship
SMS
16:00
Greenock Morton
  -  
Dumbarton
16:00
Falkirk
  -  
St. Mirren
16:00
Dunfermline Athletic
  -  
Livingston
16:00
Dundee United
  -  
Inverness CT
16:00
Brechin City
  -  
Queen of South
Szwajcaria - Super League
SMS
19:00
FC Zuerich
  -  
Grasshopper
19:00
Basel
  -  
Thun
Szwajcaria - Challenge League
SMS
19:00
Servette
  -  
FC Rapperswil-Jona
19:00
Chiasso
  -  
Schaffhausen
Szwecja - Superettan
SMS
14:00
Gefle
  -  
IK Frej Taeby
14:00
GAIS
  -  
Norrby
16:00
Varbergs BoIS FC
  -  
Oergryte FF
16:00
Degerfors
  -  
Helsingborg
Szwecja - Allsvenskan
SMS
16:00
AFC Eskilstuna
  -  
Elfsborg
Tunisia - Ligue I
SMS
15:00
Esperance
  -  
US Monastir
15:00
AS Gabes
  -  
Etoile Metlaoui
Turcja - Super Lig
SMS
13:00
Osmanlispor FK
  -  
Karabukspor
15:30
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
  -  
Genclerbirligi
18:30
Yeni Malatyaspor
  -  
Trabzonspor
Turcja - 1st Lig
SMS
12:00
Istanbulspor
  -  
Altinordu
12:00
Denizlispor
  -  
Adana Demirspor
18:30
Gaziantepspor
  -  
Rizespor
Ukraina - Premier League
SMS
13:00
Olimpik Donetsk
  -  
Zirka
16:00
FC Olexandria
  -  
Veres Rivne
18:30
Vorskla
  -  
Karpaty
United Arab Emirates - UAE League
SMS
15:00
Emirates Club
  -  
Al-Ain
18:00
Sharjah Cultural Club
  -  
Shabab Al-Ahli Dubai FC
Uruguay - Primera División:: clausura
SMS
21:30
River Plate
  -  
Sud America
21:30
Racing
  -  
Rampla Juniors
21:30
Plaza Colonia
  -  
Juventud de las Piedras
21:30
Liverpool FC
  -  
Nacional
USA - United Soccer League:: play-off
SMS
00:00
koniec
Real Monarchs SLC
1 - 1
Sacramento Republic FC *
01:30
koniec
Louisville City FC
4 - 0
Bethlehem Steel FC
04:00
koniec
Real Monarchs SLC
1 - 1
Sacramento Republic FC
USA - NASL Fall
SMS
21:00
Indy Eleven
  -  
Puerto Rico FC
Vietnam - V-League
SMS
12:00
QNK Quang Nam
  -  
Hoang Anh Gia Lai
12:00
Khanh Hoa Nha Trang
  -  
Da Nang
12:30
CLB TP Ho Chi Minh
  -  
Binh Duong
Walia - Premier League
SMS
15:30
Cefn Druids AFC
  -  
Carmarthen
15:30
Cardiff Met University
  -  
Newtown
15:30
Bala Town
  -  
Barry Town
18:15
Connah's Quay
  -  
Llandudno FC
Węgry - OTP BANK Liga
SMS
15:30
Videoton FC
  -  
Puskas FC Academy
15:30
Vasas Budapest
  -  
Balmazujvaros
15:30
Paksi SE
  -  
Mezokovesd SE
15:30
Ferencvaros
  -  
Ujpest
15:30
Debrecen
  -  
Haladas
18:00
Diosgyori VTK
  -  
Budapest Honved
Włochy - Serie C:: group C
SMS
14:30
Rende
  -  
Paganese
14:30
Monopoli
  -  
Reggina
14:30
Akragas
  -  
Juve Stabia
16:30
Fidelis Andria
  -  
Racing Fondi
16:30
Cosenza
  -  
Bisceglie
16:30
Casertana
  -  
Siracusa Calcio
Włochy - Serie B
SMS
15:00
Venezia
  -  
Empoli
15:00
Ternana
  -  
Ascoli Picchio FC 1898
15:00
Spezia
  -  
Perugia
15:00
Salernitana
  -  
Frosinone
15:00
Pro Vercelli
  -  
Carpi
15:00
Pescara
  -  
Avellino
15:00
Parma Calcio 1913
  -  
Entella
15:00
Palermo
  -  
Novara
15:00
Cesena
  -  
Foggia
World Cup Women - UEFA Qualification:: group 1
SMS
12:00
Kazakhstan
  -  
Bosnia-Herzegovina


Czas generowania strony 1.24s, czas generowania SQL: 0.72s